Vyhledávání

Informace o nás

Domácí pečení bylo vždy mým koníčkem. Teprve v roce 2013 jsem se odhodlala podělit se o své výroby a jejich lákavé chutě s vámi. V loňském roce jsem se vydala s domácími muffiny doslovně "s kůži na trh". Absolvovala jsem několik vánočních a předvánočních trhů a úspěch byl na světě. Lidem mé výrobky chutnaly, tak jsem se odhodlala a přináším vám svou nabídku prostřednictvím e-shopu.

V případě, že považujete některé informace či sdělení za opravdu důležité, můžete je v textu zvýraznit například takto.

Historie projektu

Pečením muffinů se zabíváme krátce od listopadu 2013 avšak váš zájem a kladné výsledky jsou znakem toho, že jste s našimi výrobky spokojení a vracíte se k nám. Za to všem svým zákazníkům ať už na přímém prodeji nebo na stánečku děkujeme :-)

Naši uživatelé

Výrobky jsou zaměřeny na všechny spotřebitele. Ať jsou to usměvavé tváře dětí, které muffiny překvapí na narozeninové párty, zvědavé dámy, které chtějí ochutnat slané verze :-) nebo mlsní pánové, kteří , ač to neradi přiznají, tíhnou ke sladkým verzím.

U sezonních muffinů se snažíme vám nákup zpříjemnit věrnostními slevovými kupony, případně akcemi. (Vánoce, velikonoce, mikuláš atd.)

© 2014 Všechna práva vyhrazena.